سوالات متداول

معین در دو حوزه مانیتورینگ عملیات با تمرکز بر مانیتورینگ وضعیت دسترس پذیری و سلامت عملیاتی خدمات و مانیتورینگ کسب و کار با تمرکز بر مانیتورینگ پارامترها یا تراکنش‌های کسب‌و‌کاری می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

شما می توانید از محصول معین برای مانیتورینگ عملیات در سه سطح استفاده نمایید. معین این امکان را فراهم می کند که وضعیت و کارایی تجهیزات 1: در سطح زیرساخت محاسباتی و ارتباطی که شامل تجهیزات سرور، ذخیره سازی و شبکه می‌شود 2: در سطح بستر یا سکوی نرم افزاری که شامل همه برنامه های کاربردی و ابزارهای مورد استفاده در خدمات می‌شود، و 3: در سطح سرویس و سامانه های الکترونیکی که شامل وضعیت خود خدمت یا سرویس الکترونیکی می شود، مورد استفاده قرار گیرد.

محصول معین می تواند به طرق مختلف اطلاعات تراکنش‌ها یا پارامترهای کسب و کاری را بصورت دوره ای بخواند، تحلیل نماید، اعلان ارسال نماید و در داشبوردهای سفارشی نمایش دهد. معین برای دسترسی به تراکنش‌ها یا پارامترهای کسب و کاری از هر نوع واسط برنامه نویس جهت ارتباط با سرویس یا پایگاه داده آن سرویس پشتیبانی می کند.

محصول معین با هدف مانیتورینگ در هر سه سطح زیرساخت، بستر و سرویس تولید شده است. تجهیزات سطح زیرساخت و ابزارها و برنامه های کاربردی سطح بستر از نظر برند و نوع، بسیار متنوع هستند. لذا معین در هر یک ار این دو سطح رایجترین‌ها را پشتیبانی می کند و در برنامه‌ای مداوم بر لیست اشیاء تحت پوشش خود در هر دو سطح می افزاید.

قیمت محصول معین را سه پارامتر مشخص می‌کند. پارامتر اول مدت مجوز استفاده از محصول است که یک ساله یا دائمی می باشد. پارامتر دوم بسته اشیاء مورد نیاز جهت مانیتورینگ می باشد که به 3 بسته عام، خاص و ویژه تقسیم شده است. پارامتر سوم نیز تعداد اشیاء قابل مانیتورینگ است که 200، 500، 1000، 2000، 5000 یا 10000 می تواند باشد. برای قیمت گذاری دقیقتر، می توانید از طریق تماس با ما، درخواست خود را ارسال نمایید.

شما می توانید کاتالوگ این محصول را از این لینک دانلود نمایید.

محصول شهاب، هاب ارتباطی برای هوشمندساری منازل و محیط های بسته می‌باشد. این محصول از طرق مختلف به اینترنت متصل می‌شود و امکان مشاهده و کنترل از راه دور وضعیت پارامترهای مختلف محیطی را از طریق سنسورها و عملگرهای نهفته در خود یا متصل از طریق بی سیم، فراهم می‌کند.

این محصول در حال توسعه می‌باشد و پس از تولید به‌همراه اَپ آندرویدی، در قالب نرم افزار به عنوان خدمت عرضه می شود.